OOSTERWIJKSE

PINKSTERFEESTEN

Deelnemerslijst

Klasse 1 - standaard tot 2600kg
30
Vol
101 Luca Poelman Doetinchem Fordson Major (1954) 42pk
102 Bram Berendsen Toldijk Fiat 446 60pk
103 Marco Koning Wehl Case International 633
104 Dik Heijneman Zevenaar Case IH 633 60pk
105 Bas Lievestro laren John Deere 1120 (1974) 50pk
106 Bram Ribbers Beltrum John Deere 1120 50pk
107 Frank Bod Didam David Brown 990 58pk
108 joep reuling Doetinchem Ford 3000 (1966) 47pk
109 Dick Achterkamp Zevenaar Same Suturno
110 Jochem Menting Gaanderen Deutz D4005 (1965) 35pk
111 Bennie Lettink Zelhem IHC International 423 (1967) 40pk
112 Jordi Hendriks Steenderen Fendt 104S (1972) 55pk
113 Jeroen Peppelenbos Nieuw-Heeten Same Minitaurus 60 (1984) 65pk
114 Bob Te Lindert Heelweg International 633 (1972) 55pk
115 Vincent Schuurman Dronten Steyr 658 50pk
116 Bas Nieuwenhuis Toldijk Massey Ferguson 155 (1973) 50pk
117 Milan Aarnink Winterswijk-Kotten International 523 (1980) 60pk
118 Jordy Te Slaa Varsseveld John Deere 310 (1963) 35pk
119 Peter-Jan Remmelink Hummelo Ford 3055 (1974) 53pk
120 Arjan Kroeze Deurningen Landini 6500 (1980) 65pk
121 Pieter Drost Ruurlo Same mini taurus 70pk
122 Rob Kraaijvanger Groesen Ford 4600 (1976) 60pk
123 Luc Topfer Duiven Hanomag 500e (1965) 50pk
124 Tieme Hendriksen Wehl Massey Ferguson 135 (1968) 45pk
125 Robert Reuling Nieuw Wehl Ford 3610 (1982) 47pk
126 Theo Scheerder Didam Same Taurus 60
127 Jurgen Eringfeld Wehl Ford 4000 (1975) 60pk
128 Patrick Fokkink Zelhem Ford 3055 (1973) 60pk
207 Marius Kuperij Hummelo Ford 4000 (1971) 60pk
Luke Strikkeling kilder David Brown 885 (1975) 48pk
Klasse 2 - standaard tot 3800kg
29
Bijna vol
201 Joost Wildenbeest Ijzerlo John Deere 1640 (1983) 65pk
202 Chris Wienholts Doesburg International 644 (1978) 60pk
203 Fred Wienholts Doesburg Fendt 305 ls (1990) 60pk
204 Rob Koning Wehl IHC International 824 76pk
205 Gerhard Simmelink Aalten International 844 s 86pk
206 Menno Heijneman Zevenaar Case IH 824 80pk
208 Martijn Teunissen WEHL Ford 5600 (1975) 70pk
209 Team ITL Luuk Loil Fiat 850
210 Geert Kleinreesink Loil Case 824 (1970) 80pk
211 Jurgen Krijt Wijhe Same Leopard 85 (1978) 82pk
212 Sarah Hoogveld Didam David Brown 1210 (1974) 74pk
213 Jim Te Lindert Heelweg John Deere 2030 (1974) 70pk
214 Thijs Loman Lochem Fendt 307 (1987) 75pk
215 wilco bloemenkamp Holten Renault 75.32 TX (1992) 84pk
216 jeroen kraan varsseveld International 624 (1970) 58pk
217 Janno Overgoor Gaanderen International 633 (1965) 55pk
218 Jos Meekes Groenlo IHC International 824 (1974) 82pk
219 Maarten Peppelman Halle John Deere 2130 (1974) 75pk
220 Thomas Besselink Duiven Massey Ferguson 365 65pk
221 Elcke Nusselder Hummelo Case 745 (1989) 70pk
222 Ronald Worsink Markelo Case International 844s (1985) 80pk
223 Raymond Worsink Markelo Case International 844s (1980) 80pk
224 Lucas Ten Hagen winterswijk Case International 745 XL (1986) 75pk
225 Daan Dijkman Ruurlo Fendt 305 (1992) 70pk
226 Arjan Geurds Didam Case International 824 72pk
227 Thimo Peters halle Deutz-Fahr DX 4.31 (1989) 75pk
228 Jeffrey Pardijs Winterswijk IHC International 844S (1980) 80pk
229 Tom Bekker Sinderen Ford 6610 (1985) 80pk
Bram Te Hennepe Aalten Same Saturno 80 (1981) 80pk
Klasse 3 - sport tot 4500kg
1
29 vrije plekken
302 Roy ter Haar Barchem Ford 9600
Klasse 4 - pro-stock tot 3400kg
2
28 vrije plekken
401 team potige smurf Bathmen New Holland tvt
402 Andre Vink Brummen Case Mxm155
Klasse 6 - standaard tot 4500kg
30
Vol
601 Sven Burghardt Halle Case International 844-s (1987) 85pk
602 Luuk Goldewijk Zieuwent IHC International 1055 (1979) 105pk
603 Ryan Veerbeek Halle International 844 S (1978) 80pk
604 Desi Keurntjes Didam Fiat 88-94 (1994) 98pk
605 Celeste klein wentink Halle International 856xl (1985) 85pk
606 Jelte Klein Wentink Halle special Fortschritt zt 304 (1970) 90pk
607 Kevin Stoverink Ruurlo IHC International 844-s (1978) 84pk
608 Patrick Lamers Toldijk Renault 90-34 TX (1994) 82pk
609 Tom Lucassen Kilder Fendt 307 ls 85pk
610 Sven Langendoen Vragender International 844-s (1978) 85pk
611 Robin Bollen winterswijk Volvo BM 700 (1978) 95pk
612 Tom Stegers Beltrum Case International 856XL (1991) 108pk
613 Team ITL Thijs Loil International 705 (1982) 90pk
614 Bennie Bod Didam Ford 7700 94pk
615 Geraldo Bod Didam Case 1690 103pk
616 Jim Teunissen Hummelo New Holland 6635 (1998) 85pk
617 Vincent Derksen Didam International 1046 (1974) 105pk
618 Joran Koetschruiter Voorst International 844-s (1976) 80pk
619 Joris Vaags Eibergen IHC International 856-XL (1987) 100pk
620 Dennis Strikkeling Wehl Valmet 755 (1980) 80pk
621 Stan Zweers Zevenaar Ford 7700
622 Harm Bisselink Zevenaar Case International 844 S
623 Rick Achterkamp Zevenaar Hanomag 701E 95pk
624 Sjoerd Klein Avinck Lievelde Zetor 10111 (1991) 105pk
625 Romy Wehl Valmet 605 (1968) 90pk
626 Bart Kock Wehl Fiat 1000 100pk
627 Toon Kock Wehl Ford 1004 100pk
628 Jeroen Bijenhof Vorden Fordson Major (1955)
629 Bart Everink groenlo Case International 745 (1990) 80pk
630 Maikel Te Molder Meddo John Deere 2850 (1992) 105pk
Klasse 8 - standaard tot 5500kg
30
Vol
801 Gerrit Drenten Hengelo International 1466 (1975) 125pk
802 Niels Abbink Zieuwent International 1066 (1974) 140pk
803 Maaikel Raben Winterswijk Meddo Case International 856 xla (1986)
804 Robin Bollen winterswijk Ford 8700 122pk
805 Marc Lageschaar Zieuwent John Deere 4440 (1982)
806 Frank Hofkes winterswijk International 1246 (1976) 125pk
807 Team ITL Nick Loil International 1466 140pk
808 Team ITL Tom Loil International 1066 (1973) 106pk
809 Thijs Lageschaar Zieuwent John Deere 4430 (1977) 135pk
810 Jorrit Onis Borculo Fendt 311 (1993) 115pk
811 Femke Stegers Beltrum Case International 1056xl 121pk
812 Rogier Berendsen HENGELO GLD Fendt 311 lsa (1991) 120pk
813 Erik Menkveld Hengelo Fiat f 100 (1994) 100pk
814 Dirk bisseling Zevenaar International 844 S (1981) 90pk
815 Thijs Bisseling Zevenaar International 956 (1989) 95pk
816 Jan Remmelink Hummelo Massey Ferguson 6255 (2000) 100pk
817 Gijs Meekes Groenlo International 1246 (1972) 125pk
818 Mullie Wehl Valmet 8150 (1989) 145pk
819 Ronald groenhuizen Wehl Valmet 805 (1988) 95pk
820 Peter Niesink Keijenborg International 1055a 105pk
821 Chiel Messing Azewijn Fendt 311 lsa (1989) 120pk
822 Taco Klein Willink Geesteren Fiat 1100
823 Thijs Hettelaar Megchelen John Deere 6220 (2001) 100pk
824 Koen Beskers Winterswijk-Kotten Fiat 1300 (1970) 136pk
825 Jelmer Fonhof Winterswijk-Kotten Ford ZT 300 (1900) 100pk
826 Ronny Kuenen Halle Deutz Dx6.05 (1989) 108pk
827 Justin Graven Aalten Case International 1055
828 Sander Welmers Brummen Case International 956xl (1985) 105pk
829 Bram Berendsen Toldijk Case IH 115 (2006) 115pk
Maik Wolsink Westendorp Ford 8210 110pk
Klasse 9 - standaard tot 7000kg
30
Vol
901 Hendry Bronsvoort winterswijk-kotten Deutz-Fahr DX 6.31 agrostar (1991) 120pk
902 Sander Jansen HENGELO GLD Valtra (voorheen Valmet) 8150 (1997) 125pk
903 Jeroen Freriks Heelweg John Deere 4240s (1982) 140pk
904 Arje Hebbink Halle Case IH 5150 (1996) 125pk
905 Wiebe Smits Westendorp Ford 9600 (1975)
906 Chiel Kemperman Wehl Fendt 612 lsa (1989) 120pk
907 Arjan Heijnk Ijzerlo John Deere 4240s (1985) 140pk
908 Team ITL Wim Loil Fiat 1880
909 Team ITL Kay Loil Ferguson 6465
910 Rob Eggink Borculo Massey Ferguson 6290 (1999) 170pk
911 Jarno Hartkamp heino Ford 7740 (1996) 115pk
912 Arjan Putman Loil Case Agriking 1270
913 Rick Remmelink Hummelo Deutz TTV 610 (2010) 140pk
914 Dinant Ten Arve Ruurlo Deutz-Fahr agrostar 6.61 (1992) 150pk
915 Iwan Smeitink Zelhem Massey Ferguson 6480 (2008) 150pk
916 Niek Memelink Toldijk Fendt 611LSA (1989) 110pk
917 Silke Memelink Toldijk Fendt 514 c (1997) 140pk
918 Jan Willem Hebbink HALLE Schluter Super 1500 TVL (1973) 150pk
919 Heico Freriks Heelweg John Deere 4050 (1987) 180pk
920 Dion Peppelman Sinderen Case IH 5150 (1991) 85pk
921 Jorick Te Molder Meddo John Deere 6506 (1996) 115pk
922 Bjorn Plant Keijenborg Massey Ferguson 6480 (2005) 157pk
923 Jimmy Van Hal hengelo gld Deutz agronton 130 (2004) 130pk
924 Ruud Schennink velswijk Ferguson 6270 (2002) 135pk
925 Mark Buunk Halle Case IH 1455xl (1992) 145pk
926 Bart Hettelaar Megchelen Fendt 512C (1995) 120pk
927 Jopie Klein Gunnewiek Groenlo Massey Ferguson 2725 (1985) 140pk
928 Gerbun Jansen Varsselder Volvo BM 2650 (1983) 145pk
929 Jochem Bruggink Halle Fendt favorit 614 ls (1978)
930 Kevin Lettink Zelhem Case IH 1455xl (1994) 145pk
Klasse 11 - standaard tot 9000kg
11
19 vrije plekken
1101 Peter Mentink Keyenborg Massey Ferguson 8240 180pk
1102 Frenske Derksen Didam Case 1570 (1977) 180pk
1103 Jur Gussinklo Heelweg John Deere 6170R (2010) 210pk
1104 Mike Klein Willink Geesteren Fiat 180-90
1105 Patrick Lammertink Hengelo Gld Massey Ferguson 6490 (2012) 200pk
1106 Jasper Eenink Zelhem Massey Ferguson 6485 (2008)
1107 Edwin Eenink Zelhem Massey Ferguson 6485 (2008)
1108 Gert Kluin Welsum International 1455 145pk
1109 Luuk Van Gessel Wehl Fendt 924 (2004) 240pk
Mark Hagelstein Zelhem Fendt 718 vario (2018) 180pk
Koen Van Gessel Wehl Fendt 724 (2016) 240pk
Klasse 12 - hobby-sport tot 5500kg
5
25 vrije plekken
1201 Team ITL Ties Loil International 1246
1202 Koen Kleinreesink Loil Volvo BM 800
1203 Team ITL Ties Loil Case IH 1246 (1976)
1204 Team ITL Arjan Loil Case 970 (1974)
1205 Ge Kluin Welsum International 1086 145pk
Klasse 13 - standaard tot 11000kg
4
26 vrije plekken
1301 Ronnie Paalman Holten Case IH Magnum 7240 (1998) 240pk
1302 Jurian Wagenaar emst Fendt 822 (2003) 220pk
1303 Rik Giesen Azewijn John Deere 7700 160pk
1304 Maarten Van Gessel Wehl Fendt 924 (2006) 240pk
Klasse 14 Standaard tot 13000kg
3
27 vrije plekken
1401 Vincent Linden hummelo John Deere 7920 (2006) 220pk
1402 Jurian Wagenaar emst Fendt 822 (2003) 220pk
1403 Robin Looman Zelhem John Deere 7820
Klasse 15 Duitse klasse tot 6000 kg (TSDO reglement)
10
Vol
1501 Patrick Lamers Toldijk Renault 90-34 TX (1994) 82pk
1502 Marc Lageschaar Zieuwent John Deere 4440 (1982) 140pk
1503 Thomas Bloemenkamp Holten Renault 103.12 TX (1983) 100pk
1504 Jeroen Keuper Gendringen International 946 (1973)
1505 Richard Kreunen Geesteren Deutz 13006 (1971)
1506 Maud Ten Vaarwerk Zelhem Deutz-Fahr 420 TTV (2012) 120pk
1507 Jorrit Onis Borculo Fendt 311 (1993) 115pk
1508 Gerben Abbink Hengelo gld Deutz-Fahr K100 (2006) 125pk
Koen beskers Winterswijk Fiat 1300 (1975) 130pk
Jelmer Fonhof Winterswijk Zetor Fortschritt zt 300 (1981) 100pk
Klasse 16 Duitse klasse tot 7500 kg (TSDO reglement)
10
Vol
1601 Arje Hebbink Halle Case IH 5150 (1996) 125pk
1602 Jan Willem Hebbink HALLE Schluter Super 1500 TVL (1973) 150pk
1603 Dinant Ten Arve Ruurlo Deutz-Fahr agrostar 6.61 (1992) 170pk
1604 Heico Freriks Heelweg John Deere 4050 (1987) 180pk
1605 Jurgen Rooks Harreveld John Deere 6630 (2010) 130pk
1606 Mark Buunk Halle Case IH 1455xl (1992) 145pk
1607 Lucas Ten Hagen winterswijk Case IH 5150 (1995) 125pk
1608 Jeroen Freriks Heelweg John Deere 4240s (1982) 140pk
1609 Ronald Elferink Neede Case International 1455 (1984) 145pk
1610 Kevin Lettink Zelhem Case IH 1455xl (1994) 145pk
Klasse 17 Duitse klasse tot 9000 kg (TSDO reglement)
1
Vol
1701 Jurian Wagenaar emst Fendt 822 (2003) 220pk